Sold
2021 Chevrolet Trax LS
| Stock Number: | KL7CJKSB7MB331900 |
| VIN Number: | KL7CJKSB7MB331900 |
| Mileage: | 18,000 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | FWD |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Chevrolet Trax LS
| Stock Number: | KL7CJKSB7FB060842 |
| VIN Number: | KL7CJKSB7FB060842 |
| Mileage: | 90,652 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 34 miles hwy |
| Body Style: | FWD |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Chevrolet Silverado 1500 LT
| VIN Number: | 1GCVKREC0FZ311052 |
| Mileage: | 181,000 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 24 miles hwy |
| Body Style: | Double Cab 4WD |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3-L V-8 Direct Injection |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2019 Chevrolet Impala LT
| Stock Number: | 1G11Z5S32KU117324 |
| VIN Number: | 1G11Z5S32KU117324 |
| Mileage: | 90,220 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 29 miles hwy |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2019 Chevrolet Trax LS
| Stock Number: | 3GNCJKSB4KL317720 |
| VIN Number: | 3GNCJKSB4KL317720 |
| Mileage: | 7,950 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | FWD |
| Exterior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2018 Chevrolet Trax LS
| Stock Number: | KL7CJNSB6JB566446 |
| VIN Number: | KL7CJNSB6JB566446 |
| Mileage: | 26,000 miles |
| Efficiency: | 24 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | AWD |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 1.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2014 Chevrolet Sonic LT
| Stock Number: | 1G1JC5SB9E4141729 |
| VIN Number: | 1G1JC5SB9E4141729 |
| Mileage: | 65,000 miles |
| Efficiency: | 25 - 27 miles city / 35 - 37 miles hwy |
| Body Style: | Sedan Automatic |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8-L L-4 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2013 Chevrolet Sonic LT
| Stock Number: | 1G1JC5SH9D4183563 |
| VIN Number: | 1G1JC5SH9D4183563 |
| Mileage: | 79,000 miles |
| Efficiency: | 25 - 27 miles city / 35 - 37 miles hwy |
| Body Style: | Sedan Automatic |
| Exterior Color: | silver |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.4-L L-4 DOHC 24V Turbo |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2013 Chevrolet Spark LS
| Stock Number: | KL8CB6S9XDC551314 |
| VIN Number: | KL8CB6S9XDC551314 |
| Mileage: | 62,500 miles |
| Efficiency: | 28 miles city / 37 miles hwy |
| Body Style: | Automatic |
| Exterior Color: | WHITE |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.2-L L-4 16V DOHC |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2014 Chevrolet Spark LS
| VIN Number: | KL8CB6S98EC459183 |
| Mileage: | 44,270 miles |
| Efficiency: | 30 miles city / 39 miles hwy |
| Body Style: | Hatchback |
| Exterior Color: | Yellow |
| Interior Color: | Yellow/Gray |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Engine: | 1.2L L4 16V DOHC |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact M57 Used Cars/DBA M57 Auto Body
1614 E. Carson City Rd
Sheridan, MI 48884
Phone: 989-291-5125
View Map
Print Listing
Copyright © M57 Used Cars/DBA M57 Auto Body
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing
