Sold
2018 GMC Sierra 1500 SLT
| Stock Number: | 3GTU2NEC4JG248356 |
| VIN Number: | 3GTU2NEC4JG248356 |
| Mileage: | 65,000 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 22 miles hwy |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 GMC Sierra 1500 SLE
| Stock Number: | 1GTV2UEC2FZ276582 |
| VIN Number: | 1GTV2UEC2FZ276582 |
| Mileage: | 99,000 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 22 miles hwy |
| Body Style: | Double Cab 4WD |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2021 GMC Sierra 1500 Denali 147
| Stock Number: | 3GTU9FET3MG214897 |
| VIN Number: | 3GTU9FET3MG214897 |
| Mileage: | 118,000 miles |
| Efficiency: | 15 miles city / 21 miles hwy |
| Body Style: | Crew Cab 4WD |
| Exterior Color: | Black |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3L I6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
2019 GMC Sierra 1500 ELEVATION
| Stock Number: | 1GTU9CED7KZ287551 |
| VIN Number: | 1GTU9CED7KZ287551 |
| Mileage: | 119,000 miles |
| Efficiency: | 15 miles city / 21 miles hwy |
| Body Style: | Crew Cab 4WD |
| Exterior Color: | Black |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3L V8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$21,000
View Details
Sold
2015 GMC Sierra 1500 SLT
| VIN Number: | 3gtu2vec7fg216296 |
| Mileage: | 197,000 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 23 miles hwy |
| Exterior Color: | Black |
| Drivetrain: | 4+4 |
| Engine: | 5.3-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact M57 Used Cars/DBA M57 Auto Body
1614 E. Carson City Rd
Sheridan, MI 48884
Phone: 989-291-5125
View Map
Print Listing
Copyright © M57 Used Cars/DBA M57 Auto Body
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing
