Sold
2019 Chevrolet Impala LT
| Stock Number: | 1G11Z5S32KU117324 |
| VIN Number: | 1G11Z5S32KU117324 |
| Mileage: | 90,220 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 29 miles hwy |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2019 Chevrolet Trax LS
| Stock Number: | 3GNCJKSB4KL317720 |
| VIN Number: | 3GNCJKSB4KL317720 |
| Mileage: | 7,950 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | FWD |
| Exterior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2014 Dodge Grand Caravan SXT
| Stock Number: | 2c4rdgcgxer345109 |
| VIN Number: | 2c4rdgcgxer345109 |
| Mileage: | 89,000 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | Van |
| Exterior Color: | Grey |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2014 Chrysler Town & Country Touring-L
| Stock Number: | 2C4RC1CG0ER116096 |
| VIN Number: | 2C4RC1CG0ER116096 |
| Mileage: | 93,000 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | Van |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2018 Chevrolet Trax LS
| Stock Number: | KL7CJNSB6JB566446 |
| VIN Number: | KL7CJNSB6JB566446 |
| Mileage: | 26,000 miles |
| Efficiency: | 24 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | AWD |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 1.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2014 Nissan Rogue Select S
| Stock Number: | JN8AS5MV5EW718265 |
| VIN Number: | JN8AS5MV5EW718265 |
| Mileage: | 85,000 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 27 miles hwy |
| Body Style: | AWD |
| Exterior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2019 Dodge Grand Caravan SXT
| Stock Number: | 2C4RDGCGXKR513990 |
| VIN Number: | 2C4RDGCGXKR513990 |
| Mileage: | 95,000 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 25 miles hwy |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2014 GMC Acadia
| Stock Number: | 1GKKRRKD8EJ117558 |
| VIN Number: | 1GKKRRKD8EJ117558 |
| Mileage: | 95,000 miles |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | BLUE |
| Interior Color: | GREY |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Engine: | 3.6L V6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2011 Honda Fit Sport
| VIN Number: | JHMGE8H57BC000916 |
| Mileage: | 61,500 miles |
| Efficiency: | 27 miles city / 33 miles hwy |
| Body Style: | Hatchback |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | Gray |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Engine: | 1.5L L4 SOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2014 Chevrolet Sonic LT
| Stock Number: | 1G1JC5SB9E4141729 |
| VIN Number: | 1G1JC5SB9E4141729 |
| Mileage: | 65,000 miles |
| Efficiency: | 25 - 27 miles city / 35 - 37 miles hwy |
| Body Style: | Sedan Automatic |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8-L L-4 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact M57 Used Cars/DBA M57 Auto Body
1614 E. Carson City Rd
Sheridan, MI 48884
Phone: 989-291-5125
View Map
Print Listing
Copyright © M57 Used Cars/DBA M57 Auto Body
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing
2014 KIA Forte
2015 Chevrolet Trax