Sold
2018 GMC Sierra 1500 SLT
| Stock Number: | 3GTU2NEC4JG248356 |
| VIN Number: | 3GTU2NEC4JG248356 |
| Mileage: | 65,000 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 22 miles hwy |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2017 Chevrolet Silverado 1500 LT
| VIN Number: | 3GCUKREC6HG450181 |
| Mileage: | 37,000 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 24 miles hwy |
| Drivetrain: | 4+4 |
| Engine: | 5.3-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2020 Dodge Grand Caravan SXT
| Stock Number: | 2c4rdgcg5lr193902 |
| VIN Number: | 2c4rdgcg5lr193902 |
| Mileage: | 35,400 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | van |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 GMC Sierra 1500 SLE
| Stock Number: | 1GTV2UEC2FZ276582 |
| VIN Number: | 1GTV2UEC2FZ276582 |
| Mileage: | 99,000 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 22 miles hwy |
| Body Style: | Double Cab 4WD |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2021 GMC Sierra 1500 Denali 147
| Stock Number: | 3GTU9FET3MG214897 |
| VIN Number: | 3GTU9FET3MG214897 |
| Mileage: | 118,000 miles |
| Efficiency: | 15 miles city / 21 miles hwy |
| Body Style: | Crew Cab 4WD |
| Exterior Color: | Black |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3L I6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2020 Chevrolet Trax LT
| Stock Number: | 3GNCJPSB9LL171930 |
| VIN Number: | 3GNCJPSB9LL171930 |
| Mileage: | 28,000 miles |
| Efficiency: | 24 miles city / 29 miles hwy |
| Body Style: | AWD |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 1.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Chevrolet Silverado 1500 LT
| Stock Number: | 1GCVKREC2FZ406521 |
| VIN Number: | 1GCVKREC2FZ406521 |
| Mileage: | 82,310 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 24 miles hwy |
| Body Style: | Double Cab 4WD |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3-L V-8 Direct Injection |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
2019 GMC Sierra 1500 ELEVATION
| Stock Number: | 1GTU9CED7KZ287551 |
| VIN Number: | 1GTU9CED7KZ287551 |
| Mileage: | 119,000 miles |
| Efficiency: | 15 miles city / 21 miles hwy |
| Body Style: | Crew Cab 4WD |
| Exterior Color: | Black |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3L V8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$21,000
View Details
2021 Chevrolet Blazer RS
| Stock Number: | 3GNKBKRS5MS544728 |
| VIN Number: | 3GNKBKRS5MS544728 |
| Mileage: | 80,031 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 26 miles hwy |
| Body Style: | All-Wheel Drive |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$19,900
View Details
Sold
2019 Chevrolet Silverado 1500 Work Truck
| Stock Number: | 2GCVKPEC6K1205857 |
| VIN Number: | 2GCVKPEC6K1205857 |
| Mileage: | 90,051 miles |
| Efficiency: | 15 miles city / 20 miles hwy |
| Body Style: | Double Cab 4WD |
| Exterior Color: | Silver |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3L V8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact M57 Used Cars/DBA M57 Auto Body
1614 E. Carson City Rd
Sheridan, MI 48884
Phone: 989-291-5125
View Map
Print Listing
Recently Viewed Vehicles
2019 Chevrolet Impala
90,220 miles | Sold
Copyright © M57 Used Cars/DBA M57 Auto Body
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing
