Sold
2017 Chevrolet 2017 Malibu Malibu Premier 2LZ Turbo Premier
| Stock Number: | 1G1ZH5SX5HF124631 |
| VIN Number: | 1G1ZH5SX5HF124631 |
| Mileage: | 18,160 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 33 miles hwy |
| Body Style: | Four Door |
| Exterior Color: | black |
| Interior Color: | Jet Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 DOHC 16V Turbo |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2020 Chevrolet Blazer RS
| Stock Number: | 3gnkbers9ls631497 |
| VIN Number: | 3gnkbers9ls631497 |
| Mileage: | 25,405 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 25 miles hwy |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
2018 Chevrolet Impala LT
| Stock Number: | 2G1105S33J9102241 |
| VIN Number: | 2G1105S33J9102241 |
| Mileage: | 76,527 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 30 miles hwy |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$17,000
View Details
Sold
2018 Chevrolet Impala LT
| Stock Number: | 2G1105S38J9176769 |
| VIN Number: | 2G1105S38J9176769 |
| Mileage: | 76,743 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 30 miles hwy |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2017 Forest River Salem
| Stock Number: | 4X4TSMF28HA318360 |
| VIN Number: | 4X4TSMF28HA318360 |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 GMC Sierra 1500 SLT
| VIN Number: | 3gtu2vec7fg216296 |
| Mileage: | 197,000 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 23 miles hwy |
| Exterior Color: | Black |
| Drivetrain: | 4+4 |
| Engine: | 5.3-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Honda CR-V LX
| VIN Number: | 5J6RM4H34FL065243 |
| Mileage: | 21,033 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 33 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | Black/Gray |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | 2.4L L4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2012 Jeep Wrangler Unlimited Sahara
| Stock Number: | 1G4PP5SK4D4201609 |
| VIN Number: | 1C4BJWEG1CL149020 |
| Mileage: | 92,000 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 20 - 21 miles hwy |
| Body Style: | Suv |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 DOHC 24V FFV |
Price:
Sold
View Details
Sold
2019 Dodge Grand Caravan SE
| Stock Number: | 2C4RDGBG3KR643546 |
| VIN Number: | 2C4RDGBG3KR643546 |
| Mileage: | 35,000 miles |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2021 Chevrolet Trax LS
| Stock Number: | KL7CJKSB7MB331900 |
| VIN Number: | KL7CJKSB7MB331900 |
| Mileage: | 18,000 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | FWD |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact M57 Used Cars/DBA M57 Auto Body
1614 E. Carson City Rd
Sheridan, MI 48884
Phone: 989-291-5125
View Map
Print Listing
Recently Viewed Vehicles
2015 Chevrolet Silverado 1500
64,000 miles | Sold
2015 Chevrolet Silverado 1500
82,310 miles | Sold
Copyright © M57 Used Cars/DBA M57 Auto Body
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing
