Sold
2014 GMC Acadia
| Stock Number: | 1GKKRRKD8EJ117558 |
| VIN Number: | 1GKKRRKD8EJ117558 |
| Mileage: | 95,000 miles |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | BLUE |
| Interior Color: | GREY |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Engine: | 3.6L V6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2011 Honda Fit Sport
| VIN Number: | JHMGE8H57BC000916 |
| Mileage: | 61,500 miles |
| Efficiency: | 27 miles city / 33 miles hwy |
| Body Style: | Hatchback |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | Gray |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Engine: | 1.5L L4 SOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2014 Chevrolet Sonic LT
| Stock Number: | 1G1JC5SB9E4141729 |
| VIN Number: | 1G1JC5SB9E4141729 |
| Mileage: | 65,000 miles |
| Efficiency: | 25 - 27 miles city / 35 - 37 miles hwy |
| Body Style: | Sedan Automatic |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8-L L-4 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2013 Chevrolet Sonic LT
| Stock Number: | 1G1JC5SH9D4183563 |
| VIN Number: | 1G1JC5SH9D4183563 |
| Mileage: | 79,000 miles |
| Efficiency: | 25 - 27 miles city / 35 - 37 miles hwy |
| Body Style: | Sedan Automatic |
| Exterior Color: | silver |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.4-L L-4 DOHC 24V Turbo |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2004 GMC Sierra 2500 SLE
| VIN Number: | 1GTGC23U04F230382 |
| Mileage: | 145,000 miles |
| Body Style: | 4 door crew cab |
| Exterior Color: | RED |
| Interior Color: | gray |
| Drivetrain: | Rear-Wheel Drive |
| Engine: | 6.0-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2013 Chevrolet Spark LS
| Stock Number: | KL8CB6S9XDC551314 |
| VIN Number: | KL8CB6S9XDC551314 |
| Mileage: | 62,500 miles |
| Efficiency: | 28 miles city / 37 miles hwy |
| Body Style: | Automatic |
| Exterior Color: | WHITE |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.2-L L-4 16V DOHC |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2014 KIA Forte LX A6
| Stock Number: | KNAFK4A67E5149754 |
| VIN Number: | KNAFK4A67E5149754 |
| Mileage: | 98,800 miles |
| Efficiency: | 25 miles city / 37 miles hwy |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2014 Chevrolet Spark LS
| VIN Number: | KL8CB6S98EC459183 |
| Mileage: | 44,270 miles |
| Efficiency: | 30 miles city / 39 miles hwy |
| Body Style: | Hatchback |
| Exterior Color: | Yellow |
| Interior Color: | Yellow/Gray |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Engine: | 1.2L L4 16V DOHC |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact M57 Used Cars/DBA M57 Auto Body
1614 E. Carson City Rd
Sheridan, MI 48884
Phone: 989-291-5125
View Map
Print Listing
Recently Viewed Vehicles
2020 Chevrolet Trax
28,000 miles | Sold
2020 Chevrolet Blazer
25,405 miles | Sold
2018 Chevrolet Trax
26,000 miles | Sold
2020 Dodge Grand Caravan
35,400 miles | Sold
Copyright © M57 Used Cars/DBA M57 Auto Body
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing
